2010. 02. 09. 6:00:45(NAPI)

Titokban nyit üzletet az amerikai kávéház Magyarországon

Az American Restaurants Holdings SE (Amrest) magyarországi irodája egyelőre nem indokolta meg, hogy miért választott a Starbucks kávézólánc a nemzetközi tapasztalatok alapján szokatlan helyszínt – a budapesti Westend City Centert – a belváros helyett.

Bookmark and Share

 A hét végén derült ki, hogy a kávéházlánc a plázában nyitja első üzletét, holott a hírek korábban a Váci utcai nyitásról szóltak. Arról is csak későbbre ígért tájékoztatást az Amrest, hogy az első üzlet nyitását milyen ütemben és milyen helyszíneken követik majd továbbiak.

További részletek a Napi Gazdaság mai számában!

Hozzászólások

FórumHozzászólás a cikkhez

Címoldalon

Felszámolják a volt Egervin-palackozót is

MTI/Tréba Ákos

A borpalackozóval együtt kelendőbb lehet az Egervin-jogutód Integrált Borgazdaság borászata is, amely nem kelt el a legutóbbi tenderen, ahol csak a szintén meghirdetett, több mint 300 ezer palackos készletből sikerült értékesíteni két-háromezer darabot.

Cikk toplista
Partnereink

Externet

MTI

Sixt

UPC

NFU

A NAPI Gazdaság Kiadó Kft. képzési programja
HEFOP-2005-3.4.1.

Hirdetés