Napi Gazdaság
|
|
|||
|---|---|---|---|
|
- Hétszáz helyett négyszáz forint is lehet a havi telefonadó?
- Kivonulhatnak biztosítók Magyarországról az adó miatt
- Beígérték a többkulcsos szja-t és az áfacsökkentést
- Cafeteria 2012: újra bíróság elé citálják Magyarországot?
- Itt az új ötlet: jön készpénzforgalmi illeték?
- Így készítsük el az adóbevallást! - Videós segítség az NAV-tól
Kommentek
Kósa: Brüsszel olyan országot büntet, amely mindent megtesz
Cikk: Kósa: Brüsszel olyan országot büntet, amely mindent megtesz
@GregoriusMagnus: A fidesz kormányunk minden lépéséből visszaköszön az a magyar mentalitás ami idáig vezetett minket. Az ügyeskedők, az egyenlőbbek az egyenlőknél, a kiskapun közlekedők országa vagyunk, és ennek a megszüntetését várta volna a fideszre odaszavazók tábora. Sajnos borzasztó magas már az agymosottak aránya és komoly társadalmi bajaink lesznek még ebből.
Abból fakad megint a fidesz hiszti, hogy jó-jó, vannak szabályok de hát mi miért ne bújhatnánk ki alóla? Van egy nagyon találó magyar kifejezés erre, a cigánykodás.
http://www.napi.hu/info/adatvedelem.html
@SzaszaG: Az ilyen szintű emberi gyarlóság már vérlázító. Nem arról van szó, hogy mi is megkaphatnánk, pont olyan feltételekkel mint ők, csak mi inkább szabadságharcot vívunk? Ez egy ilyen eldöntendő kérdés volt. Most ha nekünk nem kell a pénz, akkor ne sírjunk már, ha másnak mégis. Jó az önellentmondó logikád, de ilyen világnézettel nehéz lehet az élet számodra. Ha már saját magaddal is ellentmondásba kerülsz, kevés lehet a sikerélmény. Még így 2/3-addal is.
http://www.napi.hu/info/adatvedelem.html
@totalidea:
"Brüsszel büntetni akar" eddig teljesen egyetértünk.
Nem mintha érdekelne, hogy a Gyurcsány kormány idején mi volt, de ha már felhoztad a témát, akkor érdekelne, hogy a Gyurcsány-kormány kezdetén mennyi volt a GDP-arányos államháztartási hiány, és a végén mennyi volt.
Erről a témáról pedig annyit, hogy Brüsszelt éppen annyira fogja érdekelni, hogy mi volt a Gyurcsány-kormány alatt, mint engem kb. Vannak játékszabályok, amiket ez az ország elfogadott akkor, amikor az EU-ba lépett. Bármennyire is nem tetszik, érvényesek ránk. Ezt itt nehéz megszokni a populizmus és társadalmi szolidaritás fellegvárában, ahol az ősi érdek előrébb való az ősi törvénynél. De ez van. Máshol nem díjazzák ezt a hozzáállást.
Ami a kisembert illeti, én olyan helyen élek, ahol én vagyok a legkisebb ember, mert körülöttem mindenki egy Hum-Vee-vel, egy Jeep-pel vagy egy terepjáróval a kertemben sír, hogy nem tud megélni. Biztos innen fakad a szolidaritásom hiánya a hülyeséggel szemben.
Szóval egyetértünk. Brüsszel büntetni akar. Csak szerintem teljes joggal.
Egyébként ha Orbán Görögországot irányítaná, biztos vagyok benne, hogy az lenne számára a skandalum, ami ott folyik.
http://www.napi.hu/info/adatvedelem.html
A szemtelen nyuszi rángatja az oroszlán bajszát. A nagymacsak megunja a játékot és bekapja a nyulat.
Figyelj Lajos! Nem Te vagy az oroszlán ...
http://www.napi.hu/info/adatvedelem.html
@senkalfonz: Vigyázzon mert Ön egy jogosultság nélküli előadót véd.
Gondolom párt vonalon lehetett diploma nélkül egyetemen oktatni, persze ez az egyetemet is minősíti. Lehet hogy csináltak neki egy diplomát, hiszen odajárt a fiú, de sajnos politikai pályafutása miatt nem diplomázott.
Konjunktúra-, Piackutató és Informatikai Intézet (Kopint-Datorg) tudományos munkatársa, ezzel párhuzamosan óraadó a közgazdaság-tudományi egyetemen, mikroökonómiát tanított.
A nem létező diplomával oktatta a jövő közgazdászait.
Meg is lett az eredménye szinte "egy sikerágazat".
Sikerek: eltűnt 150e milliárd vagyon, mikro méretűre sikerült olvasztani az állami vagyon. Ez lehetett a mikroökonomia oktatás.
23000 milliárd forint adósság. Ez meg amakróökonomia.
Dr. Kósa, a kis amatőr nőgyógyÁSZ!!!!!
Kilóg a lóláb erősen.....
Ha,ha,ha..........................
http://www.napi.hu/info/adatvedelem.html
@senkalfonz: Fáj az igazság!
Azt hiszem pont beletrafáltam!
Ha,ha,ha...................
http://www.napi.hu/info/adatvedelem.html
@senkalfonz: "Amit összeollózott Kósáról az a maga szégyene a kisujja is többet ér mint a maga rongyos élete,Kósa igenis sokat tett az országért még akkoris ha egyesek mindenáron be akarják sározni,úgyhogy shame on you!"
Ez a Senkiházi Kósa ?? Az eladósított Debrecennel?? Most meg még támogatás a Loki stadionjára ?? Szerezzen rá befektetőket. Valószínű a Barnebeau, meg a Nou Camp stadiont sem a spanyol állam építette.
http://www.napi.hu/info/adatvedelem.html
@senkalfonz: Eszmefuttatása briliáns, logikáka vaskövetkezetes.
Ha véleményt alkotok, állítást teszek, mely szeint valaki "szélsőjobboldali", az a maga logikáka szerint csak abból a pozicióból lehetséges, ha én szélsőbalos vagyok.
Ha tehát - a maga kifinomult logikáját követve - azt mondom, maga egy hülye, azt csak abból a pozicióból tehetem, hogy én okos vagyok.
A Kósa Lajos kisujja kapcsán írottak megerősítenek abban, amit egy bekezdéssel fentebb a maga beállítottságáról - még példálózva - mondtam.
http://www.napi.hu/info/adatvedelem.html
@SzaszaG: Ne legyen igazad!:(
http://www.napi.hu/info/adatvedelem.html
@senkalfonz:
"az eu szocilibsi "barmai" a saját kardjukba dőlnek"
Semmi gond, egy pillanatig se zavarják a tények, hogy az eu bizottságban is néppárti többség van és a maga vezére igy is el van küldve a francba.
http://www.napi.hu/info/adatvedelem.html
Kérem kommentálni a következő tényeket. Az Eu. Bizottságban többségben vannnak a néppártiak, a magyar tagnak itthon fontosabb dolga akadt.
A magyar kormány szakértelemből és diplomáciából egyes osztályzatot érdemel és egyébként még mindig 3x bóvli vagyunk, de úgylátszik ebbe is beletörődünk mint minden másba.
http://www.napi.hu/info/adatvedelem.html
Egyébként az egyszeri minuszos tételeket is számolják amikor a pozitívakat?
http://www.napi.hu/info/adatvedelem.html
Lényeg, hogy a görögök megkapják a 130 Mrd-ot. Mo.-tól elvonni kell, hisz még a végén nem használjuk fel az IMF hitelét. Akkor viszont nem függünk eléggé, ráafásul nincs még német kontroll a parlamentben.
http://www.napi.hu/info/adatvedelem.html
@senkalfonz: LIKE!!! Osztom a véleményt! Nem szoktalak itt látni, de O.K. amit írtál!
http://www.napi.hu/info/adatvedelem.html
braunsim-"Na megszólalt a másik nagytudásu.Megyek is Eu-t venni."
Szóval a forint ellen spekulál!Gratulálok!Ilyen "magyar" nem kell az országnak!Mintahogy olyan szoci képviselő sem aki az országa ellen szavaz-szégyen -HAZAÁRULÓK!!
Blama
"Maga pedig egy demegóg szélsőjobbos disznó!"-totalidea-nak irta pedig nem tudom honnan vette ezt a baromságot-ám mindenki magából indul ki maga valószinüleg szélsőbalos?!
mezike
"láttuk szegedében is , "-Szegeden szoci polgármester van!? az is lop?!
Hari1
Amit összeollózott Kósáról az a maga szégyene a kisujja is többet ér mint a maga rongyos élete,Kósa igenis sokat tett az országért még akkoris ha egyesek mindenáron be akarják sározni,úgyhogy shame on you!
Egyébként pedig teljesen igaza van Kósának az eu szocilibsi "barmai" a saját kardjukba dőlnek és azt sem veszik észre hogy ezzel már az eunak ártanak!!Nekik csak a szintiszta politikai törlesztés számit kerül amibe kerül!!
http://www.napi.hu/info/adatvedelem.html
@hari1:
ha dajcstominak ment gyorsan neki is,,,persze olcsóbb lett volna megvenni.
http://www.napi.hu/info/adatvedelem.html
@Blama:
debreceniek is látják....láttuk szegedében is , hohy mit és most mit csainálnak....ocsmány banda.....a 98-ban leváltott fityiszes polgármester....mindennap permanensen részeg volt...stb..
http://www.napi.hu/info/adatvedelem.html
Kósa nem ért semmit!
Én meg nem értem Kósát, azt sem értem hogyan nem értheti?
Elkúrt...ok!
Kósa boy alul:
Általános és középiskolai tanulmányait Debrecenben végezte, 1982-ben érettségizett a KLTE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziumában. Mint előfelvételis 1982 és 1983 között sorkatonai szolgálatot teljesített Szombathelyen. 1989-ben végzett a Marx Károly Közgazdaságtudományi Egyetem tervgazdasági szakán, de diplomát nem szerzett. 1989-től egy évig a Konjunktúra-, Piackutató és Informatikai Intézet (Kopint-Datorg) tudományos munkatársa, ezzel párhuzamosan óraadó a közgazdaság-tudományi egyetemen, mikroökonómiát tanított.
Hogyan adott órát diploma nélkül?
Fidesz képviselőjeként a II/1. gazdasági albizottságban (A gazdasági válság, eladósodás, szerkezetátalakítás, infláció kezelésének stratégiai kérdései) tagja volt az Ellenzéki Kerekasztal tárgyalócsoportjának.
A fentiek szerint ott volt a nagy lopásoknál!
Már akkor is csak a protekciós törpe volt.
Ha,ha,ha....................................
http://www.napi.hu/info/adatvedelem.html
@mezike: A lehetőségével élt is.
A következményeket látjuk.
Már aki látni akarja és nem önkéntes vak.
http://www.napi.hu/info/adatvedelem.html
@Blama:
jól elagytok...orbáncnak csak alázatot kellett volna tanulnie...óriási lehetőség volt a kezében...óriási!!!
http://www.napi.hu/info/adatvedelem.html
Petykó: Fel kell gyorsítani az uniós források kifizetését (x) |
|
A Nemzeti Fejlesztési Ügynökség elnöke szerint nélkülözhetetlen... |
Ez várható csütörtökön |
|
Az MNB első negyedéves adatokat közöl a háztartások... |
Varga: nyáron indulhat az EU/IMF-hiteltárgyalás |
|
Az előfeltételek teljesítésének köszönhetően az előkészítésnél... |
Uniós pénzből szépül Pestszentimre |
|
Jövő őszre megújul Budapest XVIII. kerületének egyik... |
Újabb milliárdos autóipari nagyberuházás kezdődik |
|
Mintegy 2,6 milliárdos beruházással bővíti járműipari... |
Balatoni nyaraló: vegyem vagy ne vegyem? |
|
Élénkülő kereslet, stagnáló árak, visszatérő befektetők... |
Kiemelt beruházás lett a Kossuth tér átépítése |
|
Nemzetgazdasági szempontból kiemelt jelentőségűvé nyilvánította... |
Balog: Erőközpont lesz a tárca |
|
Az emberi erőforrások új minisztere azt kérte Orbán... |
Hétszáz helyett négyszáz forint is lehet a havi telefonadó? |
|
A Magyar Telekom, a Telenor és a Vodafone arra kéri... |
Elfogadták a NAT-ot |
|
Megtárgyalta és elfogadta a kormány a Nemzeti alaptantervet... |
Fitch: idén nem lesz növekedés Magyarországon |
|
A tavalyi ütem felére lassul a tíz közép- és kelet-európai... |
Kivonulhatnak biztosítók Magyarországról az adó miatt |
|
A törvényben meghatározottnál magasabb tényleges terhet... |
Zárásban érte a hideg zuhany Európát |
|
A reggeli zuhanás után délutánra pluszba kerültek... |
Megszólalt a kormány - így látják az újfajta ingatlanadót |
|
Csak a fejlesztő önkormányzatok fognak élni az értéknövekedési... |
Itt az államcsőd? Nincs pénz a görög bankokban |
|
Meg nem erősített hírek szerint az ECB felfüggesztette... |
Megint gyengülésbe váltott a forint |
|
Bár délután visszatért a 295-ös szint alá az euró... |
Átvette a vezetést a Napi |
|
A Napi Gazdaság az első negyedévben is tartotta tavalyi... |
Kitartott a nyomás Budapesten |
|
Hiába mérséklődött valamelyest a nemzetközi hangulat... |
Több részvényt dob piacra a Facebook |
|
A nagy érdeklődésre való tekintettel 25 százalékkal... |
Visszaszorítanák a hitelminősítők "túlhatalmát" |
|
Mintegy húsz európai bankvezér tart szerdán Frankfurtban... |
Csalódást keltő adat jött az Egyesült Államokból |
|
A vártnál kisebb mértékben nőtt az Egyesült Államokban... |
Beígérték a többkulcsos szja-t és az áfacsökkentést |
|
Újra jöhet a többkulcsos személyi jövedelemadó, ezért... |
Megugrott az ipari termelés az USA-ban |
|
Hosszú hónapok után végre kedvező hírek érkeztek... |
Újabb megszorítás a rendőrségen – bérkiadásokon spórol a BM |
|
A rendőröknél 3,5 milliárd, a büntetés-végrehajtásban... |
Napkollektor-pályázat: vége, nincs több pénz |
|
Az újabb hosszabbítás eredményesnek bizonyult, a pályázóknak... |
Összeomolhat a FÁK? |
|
Hiányoznak a valódi szövetségesi kapcsolatok a FÁK... |
Jóri: törölni kell a szociális konzultáció személyes adatokat tartalmazó adatbázisát |
|
Jóri András egykori adatvédelmi biztos szerint végre... |
Barroso: nincs fájdalommentesebb út a görögöknek |
|
Nincs mód arra, hogy megváltoztassák a 130 milliárd... |
Bevezetés a devizapiacra - díjmentes szeminárium |
|
A devizapiaci kereskedés napjainkban népszerű kereset... |
Nagy pofon lenne Magyarországnak is a görög kilépés |
|
Már "hiteles forgatókönyv" Görögország távozása... |
Erős nyomás nehezedik a BUX-ra |
|
A kedvezőtlen nemzetközi hangulat és általános kockázatkerülés... |
Cafeteria 2012: újra bíróság elé citálják Magyarországot? |
|
Az új cafeteria elemek, a SZÉP-kártya és az Erzsébet-utalvány... |
Mérséklődött az infláció az euróövezetben |
|
Az euróövezetben mérséklődött az áprilisi infláció... |
Súlyos gyógyszerhiány jöhet |
|
Már nem csak a patikák sorsa miatt aggódik a Magyar... |
Közeleg a szint - forintot kell végre venni? |
|
Néhány nap leforgása alatt hatalmas gyengülést élt... |
Vészforgatókönyvet készít a brit jegybank (bővített) |
|
Nagy-Britanniában "vésztervek" készülnek az euróövezet... |
Súlyos figyelmeztetést kapott egy német EU-hivatalnok görög szélsőségesektől |
|
Szélsőbaloldali szervezet követte el azt a támadást... |
A guru fantáziát lát az Opel tulajdonosában |
|
Warren Buffett több száz millió dollárt fektetett... |
Jó éve volt a Bosch-nak |
|
Jelentősen nőtt a magyarországi Bosch csoport tavalyi... |
Valami elromlott Svájcban |
|
Idén először májusban csökkent a hat hónapos várakozásokat... |
03:07 Beígérték a többkulcsos szja-t és az áfacsökkentést 02:19 A világ legnagyobb napelemparkja épül Szerbiában 22:51 Zárásban érte a hideg zuhany Európát 22:43 Itt az államcsőd? Nincs pénz a görög bankokban 22:15 Eléghet a magyar devizatartalék? Ezért húzza az időt Orbán 21:05 Itt az új ötlet: jön készpénzforgalmi illeték? 20:59 Kivonulhatnak biztosítók Magyarországról az adó miatt 20:51 Visszaszorítanák a hitelminősítők "túlhatalmát" 20:23 Átvette a vezetést a Napi 20:09 Jöhet az ingatlanadó - itt a törvénymódosító!










