Szolgáltatások
Gazdaság
Vállalatok
Tőzsde
Adózás
Ingatlan
Mellékletek
Előfizetés
Napilap
2012. február 22., szerda 13:15   (NAPI)

Az euró töretlenül drágul - 290 forint felé halad

Reggel óta folyamatosan gyengül a forint. Az EU-s források befagyasztásáról hozott döntés nem gyorsította fel egyelőre az ütemet.
AlfaTrader – A devizakereskedés új dimenziója. EUR/HUF kereskedés – 20 filléres célspread.

A reggeli erősödés mindössze egy óráig tartott, az azt követő gyengülés ezzel szemben még mindig tart. Így a 9 órás 286 forintos euróhoz képest három forintos gyengülés történt.

Az Európai Bizottság délben azt javasolta, hogy részlegesen fagyasszák be Magyarország 2013-as kohéziós támogatási forrását, ez azonban nem okozott a korábbinál lényegesen meredekebb gyengülést. Elképzelhető, hogy a piac már beárazta a döntést.

Az euró 13 órakor 289,02, a dollár 218,65, a svájci frank 239,57 forintba került, az euró/dollár 1,3228-as szinten állt.

Hozzászólok
Ezt olvasta már?
11
22
33
44
55
hirdetés



Napi blog

Titokban pénzzel tömik a görögöket

Száz milliárd eurót pumpálhattak a görög bankokba. Menekülnek a "birkák" Dél-Európából.

Hazánk stabilan az utolsó - és a forint?

A régióban a magyar gazdaság helyzete a legrosszabb, s itt van a legkisebb esély a javulásra −...

Bonyolódik a tranzakciós adó ügye

A helyettes államtitkár távozhat posztjáról.

Foglalkoztatási csapdában a fiatalok

A helyzet javulására 2016-ig nem is lehet számítani.

Itthon még nincs pánik, de a helyzet ...

Általános pánikhangulat uralkodik Európában, a reflektorfényben ismét a görögök állnak. Az ország politikailag...
Árfolyamok
       
Partnereink

Mellékletek