A kolumbiai énekesnő dalba öntötte szerelmi bánatát, miután az utóbbi időben Pique-val való válásuktól hangos a nemzetközi sajtó. Shakira elképesztő rekordokat dönget a szakítást feldolgozó dalaival, amelyek csak úgy fialják a pénzt a különböző streaming oldalakon.
Szerző(k): Hercsel AdélA médiatörvény változása után már a streaming szolgáltatók által közzétett tartalmakat is korhatárkarikákkal kell ellátni. Mostanáig csak a 18-as jelzést kellett feltüntetniük, valamint azt, ha egy tartalom pornográf vagy szélsőségesen erőszakos.
Szerző(k): Hercsel AdélValóságos horrorrá vált a Nyerd meg az életed valóságshow-változatának felvétele: többen sírva távoztak, de akadt, akit hordágyon kellett elszállítani a forgatási helyszínről. Fagyási sérülésekre is sokan panaszkodtak.
Szerző(k): Hegedűs SzabolcsA Netflix 2023-ban is a legnagyobb sztárok nevével fémjelzett családi filmekkel, vígjátékokkal, akciófilmekkel, thrillerekkel és sci-fikkel bővíti a kínálatát – a pontos megjelenési dátumokat pedig a szerdán közzétett videóban jelentette be.
Szerző(k): Horváth TiborManipulálják a legnagyobb streaming zenei szolgáltatók online hallgatottsági számait. Egy most közzétett dokumentum szerint 2021-ben Franciaországban 1 és 3 milliárd között volt a hamis hallgatottság. A csalásnak a művészek lehetnek a kárvallottjai, hiszen az torzítja a számukra járó díjazást.
Szerző(k): Hegedűs SzabolcsAz áremelés a meglévő előfizetők számára a következő számlázási ciklusban, azaz február 11-én lép életbe.
Szerző(k): Horváth TiborA besúgó című magyar sorozatot érthetetlenül rövid idő után vették le az HBO Max kínálatából, most azonban egy új szolgáltató, a SkyShowtime megvásárolta a jogokat, hogy újból műsorra tűzhesse az első évadot.
Szerző(k): Horváth TiborA streamingszolgáltató vállalat jövő év elején megszünteti a jelszómegosztást, ami százmillió nézőt érint alaphangon. Dél-Amerikában már kísérleteztek ezzel, de ott nem vált be az ötlet.
Szerző(k): Horváth TiborAz 50-75 évesek online jelenléte napjainkra a korosztály meghatározó jellemzőjévé vált. Az idősebb internetezők közül szinte mindenki használja a közösségi médiát, egyharmaduk a fizetős streaming szolgáltatásokat is. Ugyanakkor a kedvelt tartalmakat továbbra is leginkább a hagyományos TV-csatornákon fogyasztják – derült ki a Magyar Elektronikus Műsorszolgáltatók Egyesülete és a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság együttműködésében készült kutatásból.
Szerző(k): Napi.hu