Ne maradjon le az év
üzleti konferenciájáról!

Szerezze be
jegyét most.

Az elején a Vardar, a folytatásban viszont a Győr védekezett hatékonyabban. A magyar csapat nagy hangsúlyt helyezett a szélsőjátékra és ez eredményesnek bizonyult (15-12) - írja az MTI.

A második felvonásban sem változott a játék képe, továbbra is szoros volt az állás. Az ETO számos variációt alkalmazott a támadások során, jó ideig vezetett, de rendkívül szívós ellenfelét nem tudta leszakítani. A rendes játékidő utolsó tíz percében csak két gólt dobott a magyar együttes, így 26-26 után hosszabbítás következett. A ráadást a Győr nagy lendülettel kezdte, ami kitartott a kétszer öt perc végéig (31-30).

A győri csapatnak ez volt a hatodik BL-döntője, háromszor (2009, 2012, 2016) veszített és immár háromszoros győztesnek mondhatja magát (2013, 2014, 2017).