Az LG Electronics pénteken azt közölte, hogy a december végével záródott három hónapban 262,3 milliárd won (235,6 millió dollár) adózott eredményt ért el az egy évvel korábbi 849,8 milliárd won veszteség után. Elemzők nagyobb, 287,18 milliárd won nyereséggel számoltak.
A cég bevétele éves összevetésben 17 százalékkal, 18 ezer 781 milliárd wonra (16,8 milliárd dollár), a működési eredménye hatszorosára, 650,2 milliárd wonra ugrott.
Kapcsolódó
A háztartási gépek és légkondicionáló berendezések üzletágának a bevétele 16 százalékkal, a szórakoztató elektronikai üzletágé, ide tartoznak a televíziók is, 14 százalékkal bővült.
Az LG Electronics tavalyi adózott eredménye 11-szeresével, 2060 milliárd wonra, a bevétele 1,5 százalékkal, 63 ezer 260 milliárd wonra, a működési eredménye pedig 31,1 százalékkal rekordszintre, 3200 milliárd wonra emelkedett.
Legolvasottabb
Hatósági áras üzemanyagok: nem várt probléma az OMV-nél

Olajembargó: cselhez folyamodhat az EU

Így lehet kijátszani az új benzinárszabályt

A Mol kéréssel fordult a magyar autósokhoz

Adategyeztetés: szüneteltethetik a nyugdíját annak, aki ezt elmulasztja

Hosszú Katinka változtat aranytojást tojó tyúkján

Új autómárka jelent meg Magyarországon, 20 kereskedés nyílik
