Ez a program emailben elküldi a cikk címét és bevezetőjét, önnek csak a címzett e-mail címét kell megadnia. Pár soros megjegyzést is mellékelhet az üzenethez a "Megjegyzés" rovatban.
A német távközlési óriásvállalat csütörtökön közölte: 300 millió euró (93,6 milliárd forint) értékben kap részvényeket a Ströertől a portálért és a marketingcégért cserébe. A tranzakció részeként, új részvények kibocsátásával, 11-13 százalékkal megemelik a Ströer alaptőkéjét. A részvények 12 hónapig nem lesznek forgalomképesek. A Deutsche Telekom részesül az értékesített vállalatok értéknövekedéséből. A Deutsche Telekom eladja a t-online.de portáltAz ügyletet, amelyet még jóvá kell hagynia a német versenyhivatalnak, várhatóan 2015 utolsó negyedévében zárják le.
A Pekingi Autószalonra készített egy érdekes tanulmányautót a Volvo. Első pillantásra nemigen tér el az S90 Excellence-től, de a gyáriak szerint teljesen újragondolták benne, hogy mit is jelent a tökéletes luxusautó.