A késő nyári grafikai árverés 160 tétele hazai és külföldi művészektől változatos technikájú, sokféle tematikájú munkákat tartalmaz. Az árakat néhány ezer és 150 ezer forint között határozták meg, a legmagasabb árat egy jelzett Picasso litográfiáért, a Mediterrán városért kérik. A további tizenhat Picasso-grafika közül három litográfia 120 ezer, és 36 ezer, valamint 24 ezer forintért, míg a tucatnyi heliogravűr (fototechnikai eljárással sokszorosított) 10-48 ezer forint között szerezhető meg. Hét Dalí litó, illetve színes nyomat 36-75 ezer forint között indul, az Énekek éneke litográfia művészpéldánya pedig 120 ezerért. Rodin heliogravűr aktjaiért 10 ezer forintot kérnek, az öt Chagall mű 22-44 ezer forint közötti kikiáltást kapott. Vannak még Miró, Maillol, Hundertwasser, Warhol és Vasarely sokszorosított munkák 20 ezertől 60 ezerig.
A hazai mesterek többnyire eredeti grafikákkal vannak jelen, toll és szénrajzokkal, akvarellekkel, pasztellekkel, de ott van a listában Kondor Béla rézkarca feleségéről (40 ezer forint) és öt Gross Andor nyomat (6-12 ezer forint között). Jó néhány pasztellt, szénrajzot lehet megvenni Scheiber Hugótól, így a Zöld virágok című kis remeket 95 ezer forintért. Egy másik virágos kép 48 ezerről indul, míg a nagyméretű Út menti fák pasztellt 60 ezer forintért kínálják.
Az aktok kedvelői Kádár Béla, Góth Imre, Sassy Attila, Czóbel Béla, Aba Novák Vilmos, Schönberger Arnold rajzok közül válogathatnak (95 és 48 ezer között)
Mednyánszky László vázlatfüzetének lapjaiért egyenként 18 ezer forintot kell ajánlani, egy utcarészletéért és más rajzaiért 36 ezret. Az öt Vaszary rajz a festő 1916-os úzvölgyi, székelyudvarhelyi, csíkszeredai rajzmappájából 36 ezer forintért érhető el.
Jó vétel lehet Batthyány Gyula táncosokat ábrázoló színes ceruzarajza (48 ezer forint) csakúgy, mint, az Énekek énekét illusztráló Reich Károly akvarell lapok (80 ezer forint). Nemcsak a festő személye, de a kép kvalitásai okán is különlegesség Fesztyné Jókai Róza pasztellje, meg is kérik az árát, hiszen 75 ezer forinton kezd.