Ez a program emailben elküldi a cikk címét és bevezetőjét, önnek csak a címzett e-mail címét kell megadnia. Pár soros megjegyzést is mellékelhet az üzenethez a "Megjegyzés" rovatban.
A részvénypiac forgalma fél háromig 2,4 milliárd forint volt, a vezető részvények a Mol kivételével gyengültek az előző napi záráshoz képest.
A Mol 55 forinttal, 0,33 százalékkal 16 660 forintra erősödött, 622,9 millió forintos forgalomban. Az OTP-részvények ára 41 forinttal, 0,65 százalékkal 6271 forintra csökkent, forgalmuk 1,3 milliárd forintot tett ki.
A Magyar Telekom árfolyama 1 forinttal, 0,23 százalékkal 438 forintra esett, forgalma 117,7 millió forint volt. A Richter-papírok árfolyama 10 forinttal, 0,18 százalékkal 5660 forintra csökkent, a részvények forgalma 277,6 millió forintot ért el.
Tájékoztatás
A jelen oldalon található információk és elemzések a szerzők magánvéleményét tükrözik. A jelen oldalon megjelenő írások nem valósítanak meg a 2007. évi CXXXVIII. törvény (Bszt.) 4. § (2). bek 8. pontja szerinti befektetési elemzést és a 9. pont szerinti befektetési tanácsadást.
Bármely befektetési döntés meghozatala során az adott befektetés megfelelőségét csak az adott befektető személyére szabott vizsgálattal lehet megállapítani, melyre a jelen oldal nem vállalkozik és nem is alkalmas. Az egyes befektetési döntések előtt éppen ezért tájékozódjon részletesen és több forrásból, szükség esetén konzultáljon személyes befektetési tanácsadóval!
Turistákból sokféleképpen lehet megélni, de egy tajvani kisvárosban, Jijiben úgy gondolták, hogy a legjobb ehhez néhány vasdarab, egy jó hegesztő és két Vitara. Vagy Escudo Short....