A múlt héten ismét az RTL Klub magyar szappanoperájának egyik epizódja lett a legnézettebb a 18-49 éves korosztályban. (A 20-as toplistán további 4 helyet foglalnak el a tévéfilmsorozat részei.) A TV2 új sorozata, az Egy rém rendes család Budapesten bejutott a legnézettebbek közé, ám a vele párhuzamosan futó RTL-es Vészhelyzet több érdeklődőt vonzott. Hasonló volt a helyzet vasárnap este is: az akkor a TV2-n futó történelmi filmre (A bukás - Hitler utolsó napjai) 568 ezer 18-49 éves volt kíváncsi, míg a részben ugyanakkor sugárzott Forma-1-es futamot ebből a korcsoportból 688 ezren látták. A legnézettebb adások 20-as listájában továbbra is erős az RTL Klub fölénye, 16-ot ez a csatona sugárzott, 4-et a TV2, míg az m1-nek ezúttal sem sikerült bekeverednie e körbe. A top 10 csak az RTL-ről szól. Visszatérve a 20-as listához, öt helyre az RTL közéleti magazinja, a Fókusz futott be, a TV2 Naplója a 18. helyen végzett. A TV2 tehetségkutató műsorának, a Megatáncnak híre-hamva sincs a 20-as körben. A teljes, pontosabban a négy évesnél idősebb népesség körében az m1 legnézettebb adása a hétfő esti Kékfény volt, ami az 56. helyre futott be. Ezt 1,08 millióan látták, miközben a TV2-n vele egy időben sugárzott Frei-dossziét 971 ezren látták.