@I.N.R.I.:
"Ha Tarlós István maradt volna főpolgármesternek már az milliomodik látogatót fogadta volna a Biodóm és rég megtérült volna a befektetés."
Szerintem ma Te írtad a nap legnagyobb faxságát... De lehet, hogy a következő egy héten sem lesz legyőződ...
Tudod csak a fenntartása olyan nagy költség, ami a tervezett látogatószámmal irreálisan magas belépődíjat feltételez. Bármilyen csúcs dolog (lenne) a Biodóm, az az eredeti költségeinek többszörösére nőtt a beruházás számlája.
Egy beruházást megtérülési számítások előznek meg. Akkor a belépődíjak és az amúgy tervezett támogatásnak is többszörösére kell emelkednie.
1g baán biztos adott a vajdának valamely füvet, hogy fogadja be a városligetet mint itt aztán az ország mionden pénzét el lehet nyomni semmire, nehogy maradjon valami a sok semmirekellőnek, a lánchíd projektre a sok orbán nyaló sokallja a 27 milliárdot, de a biodómra az eredeti ár 5x se természetes 60 milliárd és ki fizeti majd a kolosszális fenntartást, talán a termő banánok-ból
Ha Tarlós István maradt volna főpolgármesternek már az milliomodik látogatót fogadta volna a Biodóm és rég megtérült volna a befektetés.
Így a tömeggyilkos Karácsony Gergely bandája pénzszivattyúja lett még évekig.
Nagyon helyes minden mutyit fel kellene deríteni, de sajnos még a 4-es metró is el lett tusolva, a fantom buszok bérlése, a lánchíd előleg mutyi tekintetében meg még meg sem indult semmiféle eljárás.
Kiket is hiányolok a gerinctelen fidesznyikek ilyen szemmel nyilvánvaló lopása mellett kommentelgetni:
- stricibácsi
- foximaxi
- holnapelott
- most3
- brrrrennnus
- még néhány, akinek most nem jut eszembe a neve!
Aki a gerinctelen fidesznyikeket isteníti és tahóka tarlóska minden lépését glóriával övezi, az
a nyilvánvalóan 50 mrd Ft túlköltést és a biztos veszteséges üzemeltetést mivel is magyarázza?!
Biztos minden pályázatkiíráskor valóságnak megfleelő költségszámítást végeztek a gerinctelen fidesznyik szagértők?!
És még a többit se vesézték ki:
- BP-Belgrád vasparipa
- M3 metropótlás
- M3 kocsijainak felújítása
- vadászati kedvtelgetés
- szilvásváradi betonteknő
- stadionok
- focisták 500 mFt-ig terjedő adómentessége
- a hosszú lista többi része...
A röndérek meg nyomoznak egy kicsinnyég, oszt hazamennek a legények....az utolsó leoltja szépen a lámpát ! Merthogy ennél egyszerűbb nyomozást még elképzelni sem nagyon lehetne E!
abbe, 2021. január 25., hétfő 10:21
"Hej, ha az én galambocskám, Galuska Galagonyovics ezt megérhette volna!"
De nem élte meg dadus - mondá anno Alfonzó?:))
Ennyit arról, hogy mi lett volna ha...
Tarlós mindig büszkélkedett a mérnöki mivoltjával, gondolom ennek okán rendelte meg a sok rozsdás, korszerűtlen szemetet az oroszoktól metró helyett