A 30 vezető iparvállalat Dow Jones indexe 154,02 ponttal, 0,69 százalékkal, 22 559,11 pontra gyarapodott.
Az S&P 500-as mutatója 9,84 ponttal, 0,39 százalékkal nőtt, és 2529,2 ponton fejezte be a napot. (Budapest is erősödött.)
Kapcsolódó
A technológiai részvények Nasdaq Composite indexe 20,76 ponttal, 0,32 százalékkal lett több, és 6516,72 ponton zárt.
Tájékoztatás
A jelen oldalon található információk és elemzések a szerzők magánvéleményét tükrözik. A jelen oldalon megjelenő írások nem valósítanak meg a 2007. évi CXXXVIII. törvény (Bszt.) 4. § (2). bek 8. pontja szerinti befektetési elemzést és a 9. pont szerinti befektetési tanácsadást.
Bármely befektetési döntés meghozatala során az adott befektetés megfelelőségét csak az adott befektető személyére szabott vizsgálattal lehet megállapítani, melyre a jelen oldal nem vállalkozik és nem is alkalmas. Az egyes befektetési döntések előtt éppen ezért tájékozódjon részletesen és több forrásból, szükség esetén konzultáljon személyes befektetési tanácsadóval!
Legolvasottabb

Termobárikus fegyvert vetettek be Ukrajnában
Hatósági áras üzemanyagok: nem várt probléma az OMV-nél

Így lehet kijátszani az új benzinárszabályt

Adategyeztetés: szüneteltethetik a nyugdíját annak, aki ezt elmulasztja

Új autómárka jelent meg Magyarországon, 20 kereskedés nyílik
Soros György megtalálta Vlagyimir Putyin gyenge pontját?

Úgy halnak le az atomerőművek, hogy egész Európa energiaválságba kerülhet
